İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeşilay Genel Başkanından İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer Yahşi´ye Ziyaret

Yeşilay Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk ve Yeşilay İzmir Şube Başkanı Mehmet Fatih Vargeloğlu  İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Milli Eğitim Müsteşarı Yusuf Tekin ve İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi ile bir araya geldi.
Yeşilay Genel Başkanından İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer Yahşi´ye Ziyaret

Yeşilay Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün bağımlılıkla mücadele konusundaki çalışmalarını beğendiğini ve yakından takip ettiğini ifade etti. Öğrenci ve öğretmenlere yönelik İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce verilen eğitimlerin ve çalışmaların bağımlılıkla mücadele konusunda önemli olduğunu belirtti. İzmir’de tüm rehber öğretmenlere verilen bağımlılıkla mücadele eğitimin duyarlı  bir çalışma olduğunu söyleyerek çocuk ve gençlerimizin gençlerimizin geleceği için önemli bir çalışma olduğunu ifade etti.

14-08-201714-08-201714-08-201714-08-201714-08-2017

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi "Çocuklarımızın sağlıklı bir gelecek inşa etmesi için mücadelemiz sürecek; biz eğitimciler, çocuklarımızı her türlü bağımlılıktan uzak tutmak adına çaba gösteriyoruz. Ülkemizin genç beyinlerini vatansever, sağlıklı, bağımlılıktan kurtulmuş gençler olarak yetiştirmek görevimiz " dedi.

Yeşilay Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek Yahşi´ye başarılar diledi. Yahşi, Milli Eğitim Müsteşarı Yusuf Tekin, Yeşilay Genel Başkanı Mücahit Öztürk, Yeşilay İzmir Şube Başkanı Mehmet Fatih Vargeloğlu ve beraberindeki heyet daha sonra İzmir Valisi Erol Ayyıldız´ı makamında ziyaret ederek Valilik Şeref Defteri´ni imzaladı.

Fevzipaşa Mh. 452 Sk. No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.