İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Sayın Kemal Varın Numanoğlu, Konak Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi "Etkileşimli Tahta Destek Noktası"nı ziyaret etti

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Sayın Kemal Varın Numanoğlu, Konak Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Sayın Kemal Varın Numanoğlu, Eğitim Bilişim Sistemleri Daire Başkanı Gültekin Kekeçoğlu, Sistem Yönetimi Daire Başkanı Ahmet Şamil Demircan ve İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür ile birlikte mesleki ve teknik anadolu liselerinin "Etkileşimli Tahta Bakım Onarımlarını Gerçekleştirme Projesi" kapsamında Konak Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

1. Faz ve 2. Faz Etkileşimli Tahta alımları kapsamında okullara kurulumu yapılan ve garanti süreleri sona eren etkileşimli tahtaların bakım ve onarımlarını gerçekleştirmek üzere Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü ile Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü arasında protokol imzalanmıştı.

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Kemal Varın Numanoğlu ve beraberindeki heyet, bu protokol kapsamında koordinatör destek noktası olan Konak Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Etkileşimli Tahta Destek Noktası atölyelerinde öğretmenlerle işleyiş hakkında istişarelerde bulundu. Burada etkileşimli tahtaların bakım onarım süreç, bu sürecin atölyelerde nasıl gerçekleştirildiği ve öğrencilerin sürece nasıl dâhil olduğu ile ilgili bilgi alındı.

18-12-202118-12-202118-12-202118-12-2021

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.