İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'Türkiye Aşkına' Resim Yarışması Sonuçlandı

'Türkiye Aşkına' Resim Yarışması Sonuçlandı

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün,15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinlikleri kapsamında Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü bünyesinde düzenlediği 'Türkiye Aşkına' resim yarışması sahibini buldu. Yarışmaya katılan eserler büyük bir titizlikle incelendi ve Buca Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Zeynep Erturan ödüle layık görüldü.

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı toplumsal desteğin sürdürülebilir kılınması ve toplumsal hafızanın taze tutulması için ulusal ve uluslararası kamuoyuna, demokrasi zaferinin ve FETÖ yapılanmasının daha etkili anlatılması adına Cumhurbaşkanlığı himayelerinde her yıl tertip edilen '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri' kapsamında resim yarışması düzenlendi. Katılımın yoğun olduğu resim yarışmasında eserler büyük bir titizlikle incelendi ve yarışma sonucunda sergilenmeye değer bulunan eserin sahibi Buca Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Zeynep Erturan oldu.

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.