İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEKNOLOJİ VE EĞİTİM BÖLGESEL ÇALIŞTAYI DÜZENLENEN SERTİFİKA TÖRENİ İLE BUGÜN SONA ERDİ

TEKNOLOJİ VE EĞİTİM BÖLGESEL ÇALIŞTAYI DÜZENLENEN SERTİFİKA TÖRENİ İLE BUGÜN SONA ERDİ

"Öğretmenlerin Gözüyle Cumhuriyet'in 100. Yılında Eğitim Faaliyetleri" kapsamında düzenlenen "Teknoloji ve Eğitim Bölgesel Çalıştay'ı katılımcılara sertifikalarının verilmesi ile sona erdi.

Balçova Termal Otel Toplantı Salonu'nda yapılan çalıştay törenine; Talim ve Terbiye Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mehmet Taşpınar, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Dr. Bilge Han Özbaylanlı, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, İzmir İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı İlker Erarslan, Şube Müdürü Doç. Dr. Özden Ölmez Ceylan, çalıştayda görev alan eğitim yöneticileri ve öğretmenler katıldı.

Söz konusu çalıştayda, iki gün boyunca "öğretmenlerin bakış açısıyla teknoloji kullanımı", "teknolojinin eğitim ortamlarında kullanımı", "teknolojinin eğitim süreçlerine etkisi" ve "yapay zekâ içerikli uygulamaların eğitimde kullanımı" temaları ilimizde detaylı olarak tartışıldı.

Cumhuriyet'in ikinci yüzyılı olan Türkiye Yüzyılı'nda, eğitimin teknolojik geleceği konusunda öğretmenlerin görüş, öneri ve bakış açılarının paylaşıldığı çalıştaya sonuç raporlarıyla bölgesel katkılar sunuldu.

Eğitim ve teknolojinin entegrasyonunu güçlendirmeyi hedefleyen bölgesel çalıştaylar, katılımcılara sertifikalarının verilmesi ile sona erdi.

02-11-202302-11-202302-11-2023

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.