İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'Taslak Ders Kitabı İnceleme ve Değerlendirme Semineri' Devam Ediyor

'Taslak Ders Kitabı İnceleme ve Değerlendirme Semineri' Devam Ediyor

Milli Eğitim Bakanlığı, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Taslak Ders Kitabı İnceleme ve Değerlendirme konulu Mesleki Gelişim Semineri' Karabağlar Halk Eğitimi Merkezi Salonunda devam ediyor.

'Taslak Ders Kitabı İnceleme ve Değerlendirme Semineri' iki grup şeklinde planlandı. İkinci grup öğretmenlerinin katıldığı seminere; İzmir İl Milli Eğitim Müdür yardımcıları İlker Erarslan ve Medet Ekşi, Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Ender Karabulut, Karabağlar Halk Eğitimi Müdürü Haluk Karaca, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Ders Kitapları ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanlığı Eğitim Görevlisi Mihriban Uyar, Cansu Sultan Yetkin, Sevgi Aydın ve öğretmenler katıldı.

Seminer, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker Erarslan yaptığı konuşmada Taslak Ders Kitabı İnceleme ve Değerlendirme' seminerine ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. İzmir'in eğitime duyarlılığından bahseden Erarslan, katılımcılara ve bu seminerde emeği geçen Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Ders Kitapları ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanlığı Eğitim görevlilerine emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Ders Kitapları ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanlığı Eğitim Görevlisi Mihriban Uyar ve Cansu Sultan Yetkin  içerikle ilgili sunumlarını yaptılar.

29-06-202229-06-202229-06-202229-06-202229-06-2022

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.