İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Stratejik Planlama Süreci Üst Kurul Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Stratejik Planlama Süreci Üst Kurul Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

2024-2028 Stratejik Planlama Süreci Üst Kurul Bilgilendirme Toplantısı, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonu'nda yapıldı.

İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker Erarslan başkanlığında yapılan bilgilendirme toplantısına; il milli eğitim müdürlüğü müdür yardımcıları, şube müdürleri, ilçe milli eğitim müdürleri ve il milli eğitim müdürlüğü stratejik planlama ekibi katıldı.

Toplantı, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2024-2028 stratejik planlama süreci tanıtım videosunun izlenmesi ile başladı.

Toplantının açış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker Erarslan, Millî Eğitim Bakanlığı stratejik planlama süreci amaç ve hedefleri hakkında bilgi verdi. Hazırlanan stratejik planların eğitim kurumlarının geleceğine yön vereceğini belirten Erarslan, il ve ilçe millî eğitim müdürlükleri ile okul ve kurumların, bu programda yer alan adımları önemle takip etmesi ve uygulaması gerektiğini vurguladı. Yürütülen çalışmalarda başarılı olmak için doğru ve etkin bir stratejik eylem planının olması gerektiğinin altını çizen Erarslan, sağlıklı verilere ulaşmanın ve somut hedefler oluşturmanın öneminden bahsetti.

Toplantı, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Araştırma, Stratejik Planlama ve Kalite Geliştirme Ekibi Koordinatörü Cihan Karabulut'un, 2024-2028 stratejik planlama süreci hakkında sunum eşliğinde katılımcılara bilgi vermesiyle sona erdi.

27-12-202327-12-202327-12-202327-12-2023

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.