İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Saygıdeğer Öğretmenler, Sevgili Öğrenciler ve Kıymetli Veliler,

Saygıdeğer Öğretmenler, Sevgili Öğrenciler ve Kıymetli Veliler,

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılının ikinci ara tatilinin Ramazan Bayramı'na tesadüf etmesi , hem manevi bir coşku hem de dinlenme fırsatının aynı anda yaşanacağı özel bir zaman dilimine vesile oluyor.

Birlik ve beraberliğimizin, aile bağlarımızın güçlendiği bu atmosferde inancımızın kültürümüzün en güzel hasletleri ile bayram coşkusunu ve ara tatili bir arada yaşayacağız. Birlikte geçireceğimiz bu özel günlerde, sevgi, saygı ve hoşgörüyle dolu bir ortam oluşturarak, birbirimize destek olmayı ve güzel anılar biriktirmeyi hedefliyoruz.

Her zaman olduğu gibi, bu kısa molaların ne kadar değerli olduğunu hatırlatmak isterim. Küçük bir ara vermek, ruhumuzu dinlendirir, zihnimizi canlandırır ve bizi daha da motive eder. İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, öğrencilerimizin bu tatili en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı olmak için "Dijital Çocuk" adlı etkileşimli dergimizin yeni sayısını sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Dergimizin yeni sayısı da renkli, eğlenceli ve bilgi dolu zengin bir içeriğiyle öğrencilerimizin aileleri ve arkadaşları ile birlikte verimli ve keyifli zaman geçirmesine katkı sunacak.

Bu duygu ve düşüncelerle eğitim öğretim sürecinin başarıyla tamamlanmasına katkıda bulunan değerli yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Tüm eğitim ailemizin bayramını kutlar, mutlu ve huzurlu bir tatil dönemi geçirmelerini temenni ederim.

 

                                                                                                             Dr. Ömer Yahşi

                                                                                                      İl Milli Eğitim Müdürü

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.