İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Polisimize Taziye Ziyareti

İzmir’de öğrenciler polise taziye ziyaretinde bulundu. İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi, "Yüreklerimizin polisimizle birlikte attığını göstermek için ziyaretlerimizi gerçekleştirdik" dedi.
Polisimize Taziye Ziyareti

10 Aralık 2016 tarihinde polisimize ve halkımıza yönelik yapılan hain terör saldırısında hayatlarını kaybederek şehit düşen polislerimizi ve vatandaşlarımızı yad etmek anılarına saygı göstermek amacı ile İzmir´in 30 ilçesindeki İlçe Milli Eğitim Müdürleri, öğrencilerle birlikte polisi ziyaret etti.

İlçe Emniyet Müdürlüklerinde gerçekleştirilen ziyaretlerde çocuklar polislere çiçek verdi.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi, polisin yanında yer aldıklarını belirterek, "İzmir´in 30 ilçesinde milli eğitim müdürlerimiz öğrencilerimizle birlikte polisimizi ziyaret ederek yanlarında yer aldığımızı gösterdi.

Hem gönül olarak, hem fiziki olarak yanlarındayız. Öğrencilerimiz yüreklerinin polisimizle attığını belirtmek için, hem başsağlığı dilemek hem de polise olan bağlılıklarını bildirdi. Öğrencilerimize de polisin bu ülke için ne kadar önemli olduğunun bilincini vermek için ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Şehitlerimize Allah´tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum" dedi. İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker Eraslan da öğrenciler ile birlikte İzmir İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ertuğrul Özten´i makamında ziyaret ederek taziyelerini iletti.

14-12-2016

14-12-2016

Fevzipaşa Mh. 452 Sk. No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.