İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Mustafa Otrar, Teknofest İzmir'i ziyaret etti

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Mustafa Otrar, Teknofest İzmir'i ziyaret etti

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Mustafa Otrar, Teknofest İzmir'i ziyaret etti. Doç. Dr. Mustafa Otrar'a, Daire Başkanı Dr. Erdal Kılınç, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, İl Müdür Yardımcıları İbrahim Doğru ve Halil Yücel eşlik etti.

Teknofest İzmir'i ziyaret eden Doç. Dr. Mustafa Otrar, stantları gezerek öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti ve projeler hakkında bilgi aldı.

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Mustafa Otrar, daha sonra bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Bornova Hasan Tahsin Özel Eğitim Meslek Okulu'nu ziyaret eden Otrar'a Daire Başkanı Dr. Erdal Kılınç, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, İl Müdür Yardımcısı İbrahim Doğru, Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa İslamoğlu eşlik etti. Ardından Karşıyaka Aydoğan Yağcı Bilim ve Sanat Merkezi, Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Özel Eğitim Uygulama Okulunu ziyaret eden Otrar, öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Mustafa Otrar'a, Daire Başkanı Dr. Erdal Kılınç, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, İl Müdür Yardımcısı İbrahim Doğru, Çiğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Uğurlu eşlik etti.

28-09-202328-09-202328-09-2023

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.