İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Öğretmen Eğitimi Dijital Ekosistemi" Projesi Açılışı Ankara'da gerçekleştirildiUlusal kurumsal kapasiteyi yenilikçi ve dijital teknolojilerle güçlendirmek amacıyla hazırlanan "Öğretmen Eğitimi Dijital Ekosistemi" projesi açılışı Ankara'da düzenlenen bir törenle gerçekleştirildi.

Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile UNICEF iş birliğinde IPA III dönemi kapsamında gerçekleştirilen "Öğretmen Eğitimi Dijital Ekosistemi" projesi açılış töreni; Bakan Yardımcısı Petek Aşkar'ın katılımıyla gerçekleştirildi. Ankara'da gerçekleştirilen açılış törenine  genel müdürler, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür ve İzmir'in yanı sıra pilot il olarak belirlenen Ankara, İstanbul, Yalova, Rize, Mersin, Erzurum ve Gaziantep il milli eğitim müdürleri ve paydaşlar katıldı.

"Öğretmen Eğitimi Dijital Ekosistemi" projesi ile öğretmenlerin dijital eğitim becerilerinin desteklenmesi, dijital eğitime yönelik çalışmaların bir bütünlük içinde ilerlemesi amacıyla hayata geçirilen proje kapsamında Millî Eğitim Bakanlığı'nın dijital eğitim verebilme kapasitesinin güçlendirilmesi amaçlanıyor.

02-05-202302-05-2023

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.