İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilere En Güzel Karne Hediyesi

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 30 ilçede başarılı olan bin 230 öğrenciyi hem buz pateni ile tanıştırdı hem de Sasalı Doğal Yaşam Parkı gezisi ile ödüllendirdi. İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, 30 ilçede başarılı öğrenciler doğayla iç içe olacak şekilde ödüllendirildi.
Öğrencilere En Güzel Karne Hediyesi

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 30 ilçede başarılı olan bin 230 öğrenciyi hem buz pateni ile tanıştırdı hem de Sasalı Doğal Yaşam Parkı gezisi ile ödüllendirdi.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, 30 ilçede başarılı olan bin 230 öğrenciye karne hediyesi verildi. Her gün beş ilçeden gruplar halinde olmak üzere bin 230 öğrenci önce buz pateni ile tanıştı, ardından da Sasalı Doğal Yaşam Parkı’nı gezdi. En güzel karne hediyesini aldıklarını belirten öğrenciler, hayatlarında ilk kez buz pateni yaptığını ve Sasalı Doğal Yaşam Parkı’nı çok sevdiklerini söyledi. Etkinlik düzenleyerek kendilerinin doğayla iç içe olmasını sağlayan İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi’ye teşekkür eden öğrenciler ilk defa takdir, teşekkür belgesi dışında ödüllendirilmiş olmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Hayatlarında ilk defa buz pateni yapan öğrencilerin ise çok heyecanlı olduğu gözlendi.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi, "Eğitimden sanata ve spora kadar her türlü alanda çocukları destekliyoruz. Yoğun bir eğitim öğretim yılının sonunda çocuklarımızı doğayla ve sporla yan yana getirmek istedik. Elimizden geldiğince tüm çocuklarımız için bu tür etkinlikler yapmaya çalışacağız" dedi.

Fevzipaşa Mh. 452 Sk. No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.