İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜSİAD İzmir´den İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi’ye Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Başkanı Ümit Ülkü başkanlığındaki heyet İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi’yi makamında ziyaret etti. İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşen ziyarette MÜSİAD heyeti, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi ile bir süre sohbet ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.
MÜSİAD İzmir´den İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi’ye Ziyaret

Ziyarette konuşan MÜSİAD İzmir Şube Başkanı Ümit Ülkü, ilimizdeki kamu kurumları ile sürekli işbirliği içerisinde bulunduklarını belirterek, işadamları olarak eğitime verdikleri önemin her geçen gün artarak devam ettiğini söyledi. Sivil toplum kuruluşu olarak MÜSİAD’ın her zaman eğitime destek olduğunu söyleyen Ülkü, “Eğitime yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırımdır. Her türlü gelişme ve kalkınmanın temeli eğitime dayanmaktadır. Bu konuda yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Ömer Yahşi’ye teşekkür ediyorum” dedi.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi de MÜSİAD’ın çalışmalarını takip ettiğini ve iş dünyasının olduğu kadar sosyal sorumluluk alanlarında da başarılı işlere imza attığını söyledi. MÜSİAD’ın Türkiye’nin ekonomik gelişmesine ve büyümesine öncülük ettiğini söyleyen Yahşi, “İşadamlarımız sadece ekonomiye değil, hem bireysel olarak hem de içinde bulundukları sivil toplum kuruşları ve meslek örgütleri vasıtasıyla ilimizin ve ülkemizin sosyal ve kültürel gelişimine de büyük katkı sağlamaktadır” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Yahşi, MÜSİAD İzmir ile önümüzdeki dönemde gerçekleşecek olan toplantıda iş dünyasına bilgilendirme yapacaklarını söyledi.

Fevzipaşa Mh. 452 Sk. No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.