İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Gelişim Akademisi Çalışmalarına Devam Ediyor

Mesleki Gelişim Akademisi Çalışmalarına Devam Ediyor

08-05-201708-05-201708-05-201708-05-2017


Mesleki Gelişim Akademisi Çalışmalarına Devam Ediyor

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen mesleki gelişim akademisi Yazar Ömer Ekinci ile eğitimcileri buluşturdu.

15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonunda gerçekleşen buluşmada konuşan İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi, “10 aydır İzmir’de eğitim politikasına yön vermeye çalışıyoruz. İzmir eğitimine yaklaşık olarak eli bin kişi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Türkiye de eğitimin politikaların a evrensel eğitim değerlerine en üst seviyede ulaşmak için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.

Fiziki imkânlar yanında öğretmenlerimizi ve kendimizi mesleki olarak beslenmeye gayret ediyoruz.” diyerek eğitimciler ile alanında uzmanlaşmış eğitime gönül vermiş kişileri yan yana getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Yazar Ömer Ekinci eğitimcilerle yan yana gelmenin kendisi için büyük mutluluk olduğunu  ifade ederek, iki oturum şeklinde gerçekleşen buluşmada eğitimcilerle girişimcilik üzerine değerlendirmelerde bulundu.

Fevzipaşa Mh. 452 Sk. No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.