İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir’de Eğitime Hayırsever Desteği

İzmir´de hayırsever Doktor Güngör Özbek daha önce yaptırmış olduğu Güzelbahçe Dr. Güngör Özbek Anadolu Lisesi´ne Dr. Güngör Özbek Spor Salonu”  yaptıracak.
İzmir’de Eğitime Hayırsever Desteği

İzmir Valilik binasında düzenlenen protokol törenine, İzmir Valisi Erol AYYILDIZ, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer YAHŞİ ve Hayırsever Doktor Güngör ÖZBEK, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Adnan KAYGISIZ katıldı.

2013 yılında imzalanan protokolle İzmir eğitimine “Dr. Güngör Özbek Anadolu Lisesi”  kazandıran hayırsever, imzalanan protokolle Dr. Güngör Özbek Anadolu Lisesinin bahçesine Dr. Güngör Özbek Spor Salonu’nu yaptıracak.

Törende; İzmir Valisi Erol Ayyıldız, eğitime sağlanan her katkının büyük önem taşıdığını ifade etti.

4 yılda 3 protokol…

Daha önce ki yıllarda da İzmir Eğitimine katkı veren Hayırsever Özbek;

2013 yılında Dr. Güngör Özbek Anadolu Lisesi, 2014 yılında Dr. Güngör Özbek Ortaokulu 1. Ve 2. kat kaba inşaatlarının protokollerine imza atmıştı.

Hayırsever Doktor Özbek; İmzalanan protokol ile Spor Salonunun yapılabilmesi için ile 600 bin TL katkıda bulunacağını belirtti.

Hayırsever, Devlet elele…

Salonun yapılması için yapılan bağışın geri kalan kısmı ise Milli Eğitim Bakanlığı tarafından karşılanacak.

İl Milli Eğitim Müdürü Ömer YAHŞİ; İzmir eğitimine hayırsever desteğinin çok fazla olduğunu belirterek; “Şu ana kadar imzalanan protokollerle hayırseverlerimiz küçümsenemeyecek derecede eğitime katkı vermişlerdir.  Eğitime gönül vermiş kültürümüzden gelen yardımlaşma ve dayanışmanın kıymetini bilen hayırseverlerimize teşekkür ederim.” diyerek, eğitime katkı sağlamak isteyenlere her zaman kapılarının açık olduğunu belirtti.

25-11-201625-11-201625-11-2016

Fevzipaşa Mh. 452 Sk. No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.