İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir´de Eğitime Çığ Gibi Büyüyen Hayırsever Desteği

Uzmar Uzmanlar Denizcilik San. ve Tic. Ltd. Şirketi İzmir’de 35  derslikli ilkokul yapılması için İzmir İl Milli Eğitim  Müdürü Ömer Yahşi ile protokol imzaladı.  
İzmir´de Eğitime Çığ Gibi Büyüyen Hayırsever Desteği

Uzmar Uzmanlar Denizcilik San. ve Tic. Ltd. Şirketi İzmir’de 35  derslikli ilkokul yapılması için İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi ile protokol imzaladı. Karşıyaka ilçesi Soğukkuyu mahallesinde yapılacak olan ilkokul 35  derslikten oluşacak okulda  yaklaşık olarak bin öğrencinin eğitim görmesi planlanıyor. İmzalanan protokolde İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi ve Uzmar  Uzmanlar Denizcilik Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketinden Altay Altuğ ve Noyan Altuğ  katıldı. İlkokula hayırseverlerin isteği üzerine “ Kaptan Altay Altuğ İlkokulu” adı verilecek. Protokol töreninde konuşan Yahşi; İzmir de eğitime hayırsever desteğinin her gün giderek arttığını belirtti. Eğitime gönül vermiş kişilerin gelecek nesillerin daha iyi yetişebilmesi, daha iyi ortamlarda eğitim alabilmeleri için protokol imzaladıklarını da belirten Yahşi, “eğitime gönül vermiş, gerek okul yaptırarak gerekse bir kitabı bile bir çocukla buluşturarak ülkemizin geleceği için uğraşan herkese yürekten teşekkür ederim” dedi. Ayrıca eğitime %100 destek kampanyası içerisinde şu ana kadar iki yüzden fazla hayırsever vatandaşımızın eğitime destek verdiklerini de belirten Yahşi; eğitimin bir gönül meselesi olduğunu vurgulayarak, devletini vatanını seven insanların bu ülkenin geleceği için gösterdikleri çaba ve fedakârlığın takdire şayan olduğunu söyledi.  Özellikle son zamanlarda hayırseverlerin eğitime verdikleri destekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek tüm hayırseverlere öğrenciler ve veliler adına teşekkür etti. Okulun inşaatının başladığı bilgisi de verildi.

30-05-201730-05-201730-05-201730-05-2017

Fevzipaşa Mh. 452 Sk. No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.