İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir Zekâ Oyunları Projesi Kapsamında Düzenlenen Akademisyen Buluşmalarında Doç. Dr. Hayati Adalar Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

İzmir Zekâ Oyunları Projesi Kapsamında Düzenlenen Akademisyen Buluşmalarında Doç. Dr. Hayati Adalar Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

İzmir Zekâ Oyunları Projesi kapsamında düzenlenen akademisyen buluşmalarının ilki İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonu'nda yapıldı. Programa İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker Erarslan, Şube Müdürü Doç. Dr. Özden Ölmez Ceylan ve öğretmenler katıldı.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hayati Adalar, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünde özel bir eğitim programı gerçekleştirdi. Eğitimde, zekâ oyunları konusunda uzmanlığını paylaşan Adalar, yeni yöntemler ve stratejiler sunarak konuya zihinsel alanda katkı sağladı.

Milli Eğitim Bakanlığı müfredatında yer alan akıl ve zekâ oyunları hakkında paylaşımlarda bulunan Adalar, mevcut literatürü de dikkate alarak eğitim öğretim sürecinde akıl ve zekâ oyunlarıyla öğrencilere kazandırılabilecek beceri, tutum ve değerleri uygulamalı olarak anlattı.

Programın sonunda İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi,  Doç. Dr. Hayati Adalar'a yapmış olduğu değerli katkılarından dolayı teşekkür etti.

22-11-202322-11-202322-11-202322-11-2023

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.