İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İzmir Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, Buca İlçesinde İncelemelerde Bulundu
![İzmir Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, Buca İlçesinde İncelemelerde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2021_09/08164900_1.jpg)
İzmir Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, Buca İlçesinde İncelemelerde Bulundu
Yeni eğitim öğretim yılında Buca ilçesindeki okullarda incelemelerde bulunan Yentür, ilk olarak Makbule-Süleyman Alkan Ortaokulunu ziyaret etti. Öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelen Yentür, okuldaki Z-Kütüphane açılışını yaptı. Ardından Fatma Saygın Anadolu Lisesini gezen Yentür, öğretmenlerle sohbet etti. Yentür, yeni eğitim öğretim yılının tüm öğretmenlere, öğrencilere ve velilere hayırlı olması temennisinde bulundu.