İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi , İzmir’de Öğretmenevi Müdürleri İle Bir Araya Geldi

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi Cemil Meriç toplantı salonunda, Öğretmenevi müdürleri ile bir araya gelerek genel değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi , İzmir’de Öğretmenevi Müdürleri İle Bir Araya Geldi

Toplantıda öğretmenevi kurum yöneticilerinden bilgi alan Ömer Yahşi, Öğretmenevlerinin eğitimin gülen yüzü olduğunu söyledi. Bu kurumlara gelen misafirlerin geleneksel Türk misafirperverliğine yakışır bir şekilde ağırlanmasının önemine vurgu yaptı. Yahşi “Öğretmenevlerimiz gerek öğretmenlerimizi gerekse öğretmenler dışında gelen personeli konuk etmektedir. Bu noktada gereken ihtimamın gösterilmesi çok önemlidir. Misafirlerimiz konakladıkları süre zarfında kendilerini aile sıcaklığı ortamında hissetmeli. Bu hususta yapılması gerekenler tespit edilmeli varsa eksiklikler ivedilikle giderilmelidir.” dedi. Öğretmenevlerinin kurum imajını en doğru biçimde yansıtmasının önemini ifade eden Yahşi, kurum yöneticilerine çalışmalarında bunu ön planda tutmaları gerektiğini belirtti.

08-02-201808-02-201808-02-2018

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.