İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi Onur Ödülü Aldı

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi Onur Ödülü Aldı

Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) İzmir Şubesi ve Konak Belediyesi iş birliği ile düzenlenen '25. İnsanlar Yaşarken de Anılmalıdır' ödül töreninde ödüller, sahiplerini buldu. İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, Türk futboluna ve İzmir sporuna yaptığı katkıdan dolayı onur ödülüne layık görüldü.

Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi'nde gerçekleşen ödül törenine; Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta, İzmir Spor Savcısı Ayhan Yılmaz, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, İzmir İl Emniyet eski Müdürü Mehmet Şahne, Konak Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, teknik direktör Yılmaz Vural, TÜRFAD İzmir Şube Başkanı  Abdül Bahri Vreskala, FIFA kokartlı hakemler Fırat Aydınus ile Halil Umut Meler, TÜRFAD yönetim kurulu üyeleri, spor camiasının önde gelen isimleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

"İnsanlar Yaşarken Anılmalı"

Törende konuşan TÜRFAD İzmir Şube Başkanı Abdül Bahri Vreskala, "Burada bir arada bulunmamızın sebebi, hem İzmir futbolunu güçlendirmek hem de Türk futboluna ve İzmir'e büyük katkıları olan kişileri ödüllendirmek. İnsanı üzen, yaşarken unutulmaktır. O yüzden insanlar yaşarken anılmalı ve ödüllendirilmeli." ifadelerini kullandı.

Törende; FİFA kokartlı hakemler Fırat Aydınus ve Halil Umut Meler başarı özel ödülü alırken Yılmaz Vural da teknik direktör özel ödülünün sahibi oldu.

Türk futboluna ve İzmir sporuna yaptığı katkıdan dolayı onur ödülüne layık görülen İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, ödülünü Vreskala'nın elinden aldı. 

20-12-202320-12-202320-12-202320-12-2023

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.