İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, Geleneksel Çocuk Oyunları Ligi Kapanış Törenine Katıldı

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür,  Geleneksel Çocuk Oyunları Ligi Kapanış Törenine Katıldı

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür,  Karşıyaka Kaymakamlığı ve Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları Ligi kapanış törenine katıldı.  Karşıyaka Muharrem Candaş Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen kapanış törenine Karşıyaka Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, İzmir İl Kültür Turiz Müdür Yardımcısı Yeliz Yıldız,  Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu, Karşıyaka Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Musa Yelek,   Karşıyaka İlçe Emniyet Müdürü Ercan Koçanoğlu,  Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Yelek, öğrenciler ve öğretmenler katıldı.

Geleneksel Çocuk Oyunları Liginde Mavişehir İlkokulu üçüncülük ödülüne, Şehit Astsubay Hilmi Öz İlkokulu ikincilik ödülüne değer bulundu. Birincilik ödülünü ise Ankara İlkokulu kazandı.

10-06-202210-06-2022

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.