İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, Bayındır'da Eğitim Yöneticileri İle Bir Araya Geldi

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, Bayındır'da Eğitim Yöneticileri İle Bir Araya Geldi

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, Bayındır Belediyesi Yahya Kerim Onart Kültür Merkezi'nde eğitim yöneticileri ile bir araya geldi ve eğitim öğretim çalışmalarına dair toplantılar gerçekleştirdi.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, ilk olarak aylık il değerlendirme toplantısı için İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile bir araya geldi. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker Erarslan'ın İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün çalışmaları hakkındaki sunumunun ardından gündem maddelerine geçildi. Bayındır Belediyesi Yahya Kerim Onart Kültür Merkezi'nde gerçekleşen bir diğer toplantı ise Bayındır ilçesindeki okullarda görev yapan okul müdürlerine yönelik oldu. Erarslan sunum eşliğinde, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün gündeminde yer alan AR-GE, EBA çalışmaları, devam eden projeler, TEKNOFEST gibi daha birçok konu başlığını ele aldı ve gelen sorulara cevap verdi. Ardından İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür eğitim öğretim çalışmalarında hassas bir şekilde ele alınması gereken konuları gündeme getirdi ve eğitim yöneticilerine verdikleri emekten dolayı teşekkür etti. Toplantı sonunda okul yöneticilerinin talepleri masaya yatırıldı.

23-12-202223-12-202223-12-202223-12-202223-12-202223-12-2022

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.