İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, Bademler'de Anasınıfı ve Laboratuvar Açılışına Katıldı

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, Bademler'de Anasınıfı ve Laboratuvar Açılışına Katıldı

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, Urla'da bulunan Bademler İlkokulu Anasınıfı ve Bademler Ortaokulu fen laboratuvarının açılışına katıldı. Açılışa; Urla Kaymakamı Murtaza Dayanç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Can, Bademler Muhtarı, sivil toplum kuruluşları, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Açılışta konuşan İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, aydınlık bir geleceğin mimarı olan çocukların yetişmesinde onlara araştırma ortamları sunan tam donanımlı fiziki mekânların sağlanmasının gerekliliğini vurguladı. Yentür konuşmasında, "Bilgiyle ekilen tohumlar yeşererek geleceğin güçlü Türkiye'sini oluşturacaktır." dedi.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, Bademler İlkokulu Anasınıfı ve Bademler Ortaokulu fen laboratuvarının yapılmasında emeği geçen hayırseverlere teşekkür etti.

Urla Kaymakamı Murtaza Dayanç da yaptığı konuşmada hayırseverlere teşekkür ederek eğitime yapılan yatırımların geleceğe yapılan yatırım olduğunu vurguladı.

Açılış konuşmalarının ardından, anasınıfı ve laboratuvarı yaptıran hayırseverler Mustafa Şafak Baran, Zeynep Baran Durmuş, Cengiz Durmuş ve Gülhan Tutan' a teşekkür edilerek plaketleri takdim edildi. Anasınıfı ve ortaokul öğrencilerinin okudukları şiirlerin sonrasında ana sınıfı ve fen laboratuvarının açılış kurdeleleri kesildi.

18-10-202118-10-202118-10-202118-10-2021

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.