İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Sözleşmeli Personellere Yönelik Seminerleri Devam Ediyor

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Sözleşmeli Personellere Yönelik Seminerleri Devam Ediyor

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü göreve yeni başlayan sözleşmeli personele yönelik "Kurum İklimi ve Uyum Semineri" gerçekleştiriyor. 3 gün sürecek olan seminer ile personelin mesleki ve kişisel gelişimine yeni değerler katmak hedefleniyor. Seminerde; Eğitim Müfettişi Tuncay Ergün nezaket ve görgü kuralları, kamu görevlilerinin etik davranış ilkeleri, Recep Ersayın İlkokulu Müdürü Mustafa Tercan çatışma, stres, öfke yönetimi, olumlu düşünme ve zaman yönetimi, Şehit Üsteğmen Murat Yıldız Ç.P.A.L. Müdür Yardımcısı Tufan Candemir diksiyon, güzel konuşma, beden dili ve etkili iletişim başlıklarını ele alıyor.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Murat Mücahit Yentür göreve yeni başlayan personele toplumsal bilincin öneminden bahsetti. Azim, heyecan ve mücadele ruhunun her türlü zorluğun üstesinden gelmeye yardımcı olacağını vurgulayan Yentür, bazen hayatta kaybediyor gibi gözüken bireylerin aslında dürüstlükleri ve kişilikli duruşları ile hayata ve kendilerine dair saygınlıklarının artığını ifade etti.

23-06-202323-06-202323-06-202323-06-202323-06-2023

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.