İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün 'Okulumda Güçlü Adımlar Projesi' Aralıksız Devam Ediyor

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün 'Okulumda Güçlü Adımlar Projesi' Aralıksız Devam Ediyor

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün 'Okulumda Güçlü Adımlar Projesi'nin çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamında Yüreklere Umut Vakfı  (YUVA) tarafından Kadifekale Zübeyde Hanım İlkokuluna kütüphane yapıldı. Kütüphanenin açılışına İzmir İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mevlane Akdeniz, Yüreklere Umut Vakfı Yönetimi, okul yönetimi, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge Birimi tarafından yürütülen 'Okulumda Güçlü Adımlar' projesi; okullardaki sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleri güçlendirerek öğrencilerin özgüvenlerini artırmak, kendilerini ve çevrelerini keşfetmelerine olanak sağlamak ve okullarımızı daha keyifli bir eğitim-öğretim ortamı haline getirmeyi hedefliyor. Bu kapsamda Yüreklere Umut Vakfı  (YUVA) tarafından Kadifekale Zübeyde Hanım İlkokuluna kütüphane yapıldı ve kütüphaneye kitap desteği sağlandı.

08-04-202208-04-202208-04-202208-04-202208-04-2022

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.