İzmir il Milli Eğitim Müdürlüğünün İZYÖP Kapsamında " Eğitsel Oyun Tasarımları ve Uygulamaları" Eğitimi Tamamlandı
![İzmir il Milli Eğitim Müdürlüğünün İZYÖP Kapsamında](/meb_iys_dosyalar/2023_03/24162019_IMG-20230324-WA0042.jpg)
İzmir il Milli Eğitim Müdürlüğünün İzmir Yönetici Öğretmen Eğitimleri Projesi (İZYÖP) Kapsamında düzenlediği " Eğitsel Oyun Tasarımları ve Uygulamaları" eğitimi tamamlandı. Karabağlar Bahar Yıldırım İlkokulunda verilen eğitime İzmir'in 30 ilçesinden Okul öncesi ve özel eğitim öğretmenleri katıldı. Eğitsel Oyun Tasarımları ve Uygulamaları Eğitimi; Eğitsel Oyunlar Akademisi'nin kurucusu Resul Aydoğan'ın liderliğinde 5 gün sürdü. Eğitimde öğretmenler, Okul Öncesi yaş grubu için eğitici oyunların tasarımı ve uygulanmasına dair paylaşımlarda bulundu.