İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Veliler İçin '' Sınava Giren Çocuğuma Nasıl Destek Olurum? " Başlıklı Seminer Gerçekleştirilecek

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Veliler İçin '' Sınava Giren Çocuğuma Nasıl Destek Olurum?

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Veli Akademileri Projesi kapsamında '' Sınava Giren Çocuğuma Nasıl Destek Olurum? " başlıklı bir seminer gerçekleştirilecek. LGS ve YKS hazırlık sürecinde öğrencisi olan velilere yönelik seminer 27 Nisan 2023 Perşembe saat: 20.00-21.30 arası çevrimiçi gerçekleştirilecek. Klinik Psikolog Yusuf Kavun ve Psikolojik Danışman Ayben Demirkaya, çevrimiçi seminerde sınav sürecini yapısal olarak ele alacak. Bu süreçte ele alınacak konu başlıkları şu şekilde; kariyer süreç modellerinin işleyişi ve bu bağlamda öğrencinin kariyer yolculuğuna ebeveyn desteği, sınav sürecindeki aile modelleri, sınav sürecinde ebeveyn ? çocuk iletişimi ve sınava hazırlıkta destekleyici iyi hissettirebilecek ebeveyn tutumları. '' Sınava Giren Çocuğuma Nasıl Destek Olurum? " başlıklı seminerde soru-cevap bölümünde veliler uzmanlara sorularını sorabilecek.

26-04-2023

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.