İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yetkilileri Öğretmenlerle Bir araya Geldi

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yetkilileri Öğretmenlerle Bir araya Geldi

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından imzalanan protokol çerçevesinde toplantılar düzenleniyor. Okul sporlarının tanıtımı, okul spor kulüplerinin kurulması, lisanslı öğrenci sayılarının artırılması, okul spor karşılaşmaları fikstürleri hazırlanması, ilkokullarda fiziksel etkinlik oyunlarının düzenlenmesi gibi konuların ele alındığı toplantılara ilkokullarda görev yapan eğitim yöneticileri ve Beden Eğitimi öğretmenleri zümre başkanları katılıyor. Toplantılar Bayındır, Ödemiş, Kiraz, Beydağ ve Selçuk ilçelerinin katılımıyla Tire'de, Seferihisar, Karaburun ve Çeşme ilçelerinin katılımı ile Urla'da, Aliağa, Kınık, Foça ve Dikili ilçelerinin katılımı ile Bergama'da düzenlendi.

Toplantılar kapsamında İzmir İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Mevlane Akdeniz ve Zeynep Başdaş, Beden Eğitimi Öğretmeni Ali İstanbulluoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden Nezihe Gencer ve Oktay Bak konu ile ilgili bilgilendirme yaptı.

03-11-202203-11-202203-11-2022

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.