İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli 'Etkin İletişim' İçin Bir Araya Geldi

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli 'Etkin İletişim' İçin Bir Araya Geldi

 

Mesleki Gelişim Akademisi eğitimleri kapsamında İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeline yönelik 'Etkin İletişim' eğitimi 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonunda gerçekleşti. Psikodramatist Gökhan Tekin'in konuk olduğu eğitime İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeli katıldı.

 

Psikodramatist Gökhan Tekin'in 'Etkin İletişim' başlıklı eğitiminde iletişimin tanımı ve insan İlişkilerine etkisi hakkında konuşuldu. İletişim bilgilerinin ve becerilerinin mesleki benliğe katkısının irdelendiği eğitimde iletişimin öğeleri, engelleri, empati ve sempati kavramları üzerinde duruldu. Psikoloji ve iletişim başlıkları ayrıntılı olarak ele alındı. Benlik ve savunma mekanizmaları hakkında farkındalığın geliştirilmeye çalışıldığı, spontanlık ve psikodrama üzerine örneklerin verildiği eğitim sonrası katılımcılar ile genel bir değerlendirme yapıldı ve görüş alış verişinde bulunuldu.

13-01-202213-01-202213-01-202213-01-2022

 

 

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.