İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki Gelişim Akademisi kapsamında 'Coğrafya Öğretmenleri Atölyesi' düzenledi

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki Gelişim Akademisi kapsamında 'Coğrafya Öğretmenleri Atölyesi' düzenledi

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, mesleki çalışma döneminde eğitim yöneticileri ve öğretmenlere yönelik pek çok eğitim ve atölye çalışması gerçekleştiriyor.

Mesleki Gelişim Akademisi, mesleki çalışma dönemi atölye çalışmaları kapsamında coğrafya öğretmenlerine yönelik atölye çalışmaları gerçekleştirildi. Bu kapsamda Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinden Doç. Dr. Ziya İnce, 'Sürdürülebilir Kalkınma ve Coğrafya Eğitimi' konulu çevrim içi konferans verdi. Prof. Dr. Raziye Obanoğlu Çoban ve Coğrafya Öğretmeni Onur Nigar "Yapay Zeka Uygulamaları ile Coğrafya Eğitim Materyali Hazırlama" konulu atölye çalışması gerçekleştirdi.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, yaptığı konuşmada eğitim alanında bireylerin kendini geliştirmesinin önemine değinerek İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün "Mesleki Gelişim Akademisi" ile yönetici ve öğretmenlerin kişisel, mesleki ve yönetsel gelişimlerine katkı sağlamayı amaçladığını vurguladı.

21-06-202321-06-202321-06-202321-06-2023

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.