İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü 'Hayat Boyu Öğrenme Haftası İl Programı' Gerçekleştirilecek

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü 'Hayat Boyu Öğrenme Haftası İl Programı' Gerçekleştirilecek

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 'Her Zaman Her Yerde, Herkes İçin Eğitim sloganı ile 'Hayat Boyu Öğrenme Haftası' nı kutluyor. Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün Etkinlikleri çerçevesinde 01 Haziran 2022 tarihinde Konak Meydanında gerçekleştirilecek olan İl programı çeşitli etkinliklere sahne olacak.

Karşıyaka Mehteran Gösterisi ile başlayacak olan programda birçok stant ziyaretçilerin beğenisi için açılacak olup etkinliklerden bir kısmı şu şekilde belirlendi; Olgunlaşma Defilesi, Bornova Kafkas Ekibi, Hasan Or Müzik Dinletisi, Karşıyaka Umay Asenalar Savaşçı Türk Kadınları Gösterisi, Bayraklı Zeybek Ekibi, Gaziemir Hortunalı Hamit Efe Halk Oyunları, Çiğli Taekwando Gösterisi, Hasan Başkaya Müzik Dinletisi, Kiraz Zeybek Ekibi, Gaziemir Bir Annenin Gözünden adlı Drama Gösterisi, Çiğli Halk Eğitimi Merkezinin Zeybek Gösterisi, Gaziemir Nart Destanı adlı Kafkas Halk Oyunu, Tire Halk Müziği Dinletisi ve Halk oyunları, Bayraklı Ritim Grubu Gösterisi, Karşıyaka Vals Gösterisi ve Gitar Dinletisi, Kemalpaşa Nif Çocuk Orkestrası.

01 Haziran 2022 tarihinde Konak Meydanında Saat Kulesi'nin bulunduğu yerde sabah 09.30 da başlayacak olan etkinlikler saat 17.00 a kadar devam edecek.

28-05-2022

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.