İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus+ Mesleki Eğitim Akreditasyon Projesi İlk Yılı Başarıyla Tamamlandı

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus+ Mesleki Eğitim Akreditasyon Projesi İlk Yılı Başarıyla Tamamlandı

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü "Erasmus+ Mesleki Eğitim Akreditasyon Projesi" uygulamasının ilk yılı başarıyla tamamlandı. Öğrenci ve öğretmenlerin ufkunu genişleten, mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayan "Erasmus+ Mesleki Eğitim Akreditasyon Projesi" konsorsiyum ortağı olan 20 okul müdürünün katılımıyla İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünde değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker Erarslan, Şube Müdürü Mevlane Akdeniz, Proje Koordinatörü Beyhan Aktuğ katıldı. Toplantı sonunda okullara proje kapsamında yaptırılan tabela ve saatler takdim edildi.

Yapılan değerlendirme toplantısının ardından İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Murat Mücahit Yentür, konsorsiyum ortağı olan okul müdürlerini makamında kabul etti. Yentür, yaptığı konuşmada gelecek nesiller için fırsatların değerlendirilmesinin önemine dikkat çekerek proje faaliyetlerinin yürütülmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus+ Mesleki Eğitim Akreditasyon Projesi 2021 yılı hareketlilikleri kapsamında 20 meslek lisesinden 77 öğrenci Avrupa'da staj yapma imkânı bulurken 28 öğretmen işbaşı eğitimi aldı ve 19 öğretmen de öğrencilere refakatçi olarak görevlendirildi.

14-07-202314-07-202314-07-2023

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.