İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ege Üniversitesi İle "Çocukların Okullardaki Kılavuzları Öğretmenler İçin Yol Haritası" Toplantısının İkincisini Düzenliyor

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ege Üniversitesi İle

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ege Üniversitesi ile birlikte "Çocukların Okullardaki Kılavuzları Öğretmenler İçin Yol Haritası" başlıklı çevrimiçi toplantının ikincisini düzenliyor. Yaşanan deprem felaketi sonrası öğretmenlere destek olmak amacı ile uzmanların katkıları ile düzenlenen ilk toplantı büyük ilgi gördü. Çevrim içi düzenlenen toplantının ilki 24bin izlenme aldı. Eğitimcilerden gelen yoğun talep doğrultusunda ilk toplantının devamı niteliğinde ikincisinin yapılmasına karar verildi. Soru-cevap şeklinde planlanan çevrim içi toplantı "Çocukların Okullardaki Kılavuzları Öğretmenler İçin Yol Haritası - 2" başlığı ile 26.02.2023 Pazar günü saat 18:00 - 19:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Eğitimcilerin öğrencilerine yaklaşımları ile ilgili sormak istedikleri sorular 24.02.tarihinde saat 20.00 kadar paylaşılan bağlantıdan iletilebilecek. İlk toplantıda olduğu gibi ikinci toplantıda da konuklar Prof. Dr. Zeynep Cihangir Çankaya, Doç. Dr. Betül Meydan, Arş. Gör. Ece Çokay Taşçıoğlu ve Psk. Dan. Yasemin Pehlivan olacak.

24-02-2023

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.