İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü E-Dergi 2. Sayısı Okuyucularıyla Buluşuyor

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün bünyesinde Eylül ayında yayın hayatına başlayan e-Dergimiz 2.sayısında okuyucularıyla buluşuyor.
İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü E-Dergi 2. Sayısı Okuyucularıyla Buluşuyor

Her zaman örnek çalışmalara, yeni fikirlere yer veren İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü,  e-Derginin 2. sayısında da hız kesmiyor. Müdürlüğümüz gündemi yansıtan yoğun bir içerikle ve görme engelli vatandaşlarımız düşünülerek ilk defa uygulamaya konulan sesli e-Dergi platformundan sonra İngilizce seslendirilmiş e-Dergi ile farklı bir çalışmaya daha imza atıyor.

 

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilham veren ve ufuk açan her türlü eğitim faaliyetini planlamayı ve desteklemeyi sürdüreceğiz. Bu tür çalışmalarda İzmir’in en büyük ailesi olan eğitim camiasının katkısını önemsiyoruz ve e-Derginin oluşturulmasında desteğini esirgemeyen bütün öğrenci, öğretmen ve eğitim yöneticilerimize teşekkür ediyoruz.

 

E-Derginin hayata geçirilmesindeki güçlü desteğinden ötürü İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ömer Yahşi’ye teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

E-Dergi´mizin 2. Sayısına buradan ulaşabilirsiniz.

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.