İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Çalışanlarına Yönelik Seminer Çalışmaları Başladı

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Çalışanlarına Yönelik Seminer Çalışmaları Başladı

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, çalışanlarına yönelik 'Biz Bize Akademi' çalışmalarını başlattı. İl Milli Eğitim Müdür Dr. Murat Mücahit Yentür'ün talimatlarıyla kurulan 'Sosyal Organizasyon Komitesi'  milli eğitim müdürlüğü çalışanlarına yönelik seminer ve sosyal etkinlik planlamaları gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda

Karabağlar Rehberlik ve Araştırma Merkezi işbirliği ile İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü  bünyesinde çalışanlara yönelik olarak her ay düzenli olarak seminerler gerçekleştirilecek. Bu kapsamdaki çalışmaların ilki 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Psikolojik danışman Gönül Selen, 'Travmalar ve Hayata Tutunmak' konulu ilk seminerde İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarıyla bir araya geldi. 

'Biz Bize Akademi' kapsamında Konak Halk Eğitimi Merkezi işbirliği ile protokol kuralları, iş hayatında iletişim, diksiyon, öfke kontrolü gibi konularda çalışanlara yönelik kurslar açılıyor. 

11-02-202211-02-202211-02-202211-02-202211-02-2022

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.