İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Araştırma Geliştirme (AR-GE) Bülteni Yayına Hazır

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Araştırma Geliştirme (AR-GE) Bülteni Yayına Hazır

Ar-Ge birimine bağlı Araştırma, Stratejik Planlama ve Kalite Geliştirme Ekibi (ASKE) ve Projeler Ekibi (PEK)'in 1 Temmuz 2022- 31 Aralık 2022 dönemi içinde yaptığı çalışmaların ve uygulamaya koyduğu projelerin yer aldığı AR-GE Bülteni yayına hazırlandı.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün 2019-2023 Stratejik Planının yer aldığı bültende 1 Temmuz 2022- 31 Aralık 2022 dönemi içinde yapılan çalışmalar ve uygulamaya konulan projeler ayrıntılı bir şekilde ele alınıyor. Bültende yer alan çalışma ve projelerin başlıkları şu şekilde; Veli Akademileri, Oyunsever İzmir sloganı ile birleştirilen İzmir Akıl ve Zeka Oyunları (İZOP) Projesi), DESIGN FILS, Okul Öncesi Kitap Komisyonu, İzmir Yönetici Öğretmen Projesi, Okulumda Güçlü Adımlar Güven ve Dönüşüm Projesi, Okul Portfolyo Projesi, Yıldızlara Uzanan Eller Projesi, Geleceğin Yazarları Projesi, Ailelerimiz Yarışıyor Projesi (Biz Biliriz Bilgi Yarışması), Kültür ve Sanat Programları, Güçlü Okul Güçlü Gelecek Projesi, Anadolu Mektebi Yazar Okumaları, Tübitak Projeleri, yüzyüze ve çevrimiçi toplantılar, Kapsayıcı Toplum İnşasında Dijital Vatandaşlık Eğitimi, Avrupa Birliği Projeleri, e-Twinning çalışmaları.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür bültenin sunuşunda; İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak gelinen noktada kapasitelerini artırmak ve sürdürülebilir kılmak için yaptıkları çalışmaları ve uygulanan projeleri gözden geçirerek, muhasebelerini yaparak elde edilen birikim ve tecrübelerle yeni dönemde özgün ve nitelikli daha nice projenin hayata geçirileceğini ifade ediyor.

Nitelikli birçok çalışma ve projenin ayrıntılı olarak ele alındığı AR-GE Bülteni'ne izmir.meb.gov.tr adresinden de ulaşılabilecek.

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.