İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Araştırma Geliştirme (AR-GE) Bülteni Yakında Yayında

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Araştırma Geliştirme (AR-GE) Bülteni Yakında Yayında

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Biriminin Araştırma, Stratejik Planlama ve Kalite Geliştirme Ekibi (ASKE) ve Projeler Ekibi (PEK)'in 1 Ocak 2023- 1 Haziran 2023 dönemi içinde yaptığı çalışmaların ve uygulamaya koyduğu projelerin yer aldığı AR-GE Bülteni yayına hazırlandı.

Ar-Ge Bülteni İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün 1 Ocak 2023- 1 Haziran 2023 dönemi içinde yaptığı çalışmaları ve uygulamaya koyduğu projeleri ayrıntılı bir şekilde ele alıyor. Bültende yer alan çalışma ve projelerin başlıkları şu şekilde; Mesleki Gelişim Akademisi, İzmir Akıl ve Zekâ Oyunları (İZOP) Projesi, Okulumda Güçlü Adımlar Projesi, Okul Portfolyo Projesi, İzmir Yönetici Öğretmen Projesi, Yıldızlara Uzanan Eller Projesi, Geleceğin Yazarları Projesi, Ailelerimiz Yarışıyor Projesi, Güçlü Okul Güçlü Gelecek Projesi, Anadolu Mektebi Yazar Okumaları, Avrupa Birliği Projeleri, Kültürümüzden Masallar Projesi, Taçlanan Başarılar Gala Töreni, Tübitak Projeleri, İzmir Akademik Başarıyı Artırma Projesi, e-Twinning Faaliyetleri.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Murat Mücahit Yentür bültenin sunuşunda; öğrenci merkezli öğrenme yaklaşımları, dijital eğitim platformları, öğretim materyallerinin geliştirilmesi, öğrenci değerlendirme yöntemlerinin iyileştirilmesi ve öğretmenlerin mesleki gelişimi gibi konulara odaklandıklarını ifade ediyor. Yentür, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hayata geçirilen projeler ile eğitimdeki dönüşümü destekleyerek öğrencilerin başarılarını ve öğretmenlerin yeteneklerini artırmayı amaçladıklarını vurguluyor.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün 1 Ocak 2023- 1 Haziran 2023 dönemi içinde gerçekleştirdiği nitelikli birçok çalışma ve projenin ayrıntılı olarak ele alındığı AR-GE Bülteni'ne izmir.meb.gov.tr adresinden de ulaşılabilecek.

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.