İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi Başkanlığında Eğitim Değerlendirme Toplantıları Devam Ediyor

İzmir İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi Başkanlığında Eğitim Değerlendirme Toplantıları Devam Ediyor

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul müdürleri ile bir araya geldi. . İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi başkanlığında gerçekleşen toplantıda 2023-2024 eğitim öğretim yılında devam eden ve planlanan çalışmalar değerlendirildi. Toplantıya; İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Mehmet Tahir Büdün, Hasan Vermez, İbrahim Doğru, Ömer Ulupınar, İbrahim Kiraz ve eğitim yöneticileri katıldı.

Toplantının açılışında konuşan İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, halis bir insan yetiştirmek gibi salih bir amaca tutunan eğitim yöneticileriyle yapılan toplantıların çalışmalara güç katacağına inancını dile getirdi.

İçinde bulunulan çağda küresel bir farkındalıkla ancak milli bir zeminde, değişen dünyanın dinamiklerini iyi okuyan yanı sıra ahlaki, vicdani ve tarihsel kodlarının bilincinde olan yöneticilerin okullarını yarına taşıyacağını vurguladı.

Yahşi, ülkemizin ihtiyacı olan iş gücünü karşılayacak meslek liselerinin geleceğimizin tayini noktasında son derece kıymetli olduğunu vurguladı. Yahşi, ayrıca meslek liselerinin ülkemize nitelikli ara eleman kazandırma noktasında bir omurga gibi olduğunun altını çizdi.

01-11-202301-11-202301-11-2023

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.