İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi Orkestrası ve Çok Sesli Koro Konserine Katıldı

İzmir İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi Orkestrası ve Çok Sesli Koro Konserine Katıldı

İzmir İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, NifArt Girişimcilik, İnovasyon günü ve kapanış töreni kapsamında düzenlenen Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi Orkestrası ve Çok Sesli Koro Konserine katıldı.

Konsere; İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, Vali Yardımcısı Fatih Kızıltoprak, Kemalpaşa Kaymakamı Musa Sarı, Bornova Kaymakamı Fatih Genel, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat Karaçanta, eğitim yöneticileri, proje ortakları ve sanatseverler katıldı. Program Bornova Kültür ve Sanat Merkezi Fuaye Alanı ve Necdet Aydın Sahnesinde gerçekleştirildi.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından desteklenen "NifArt Kemalpaşa İzmir'in Genç Sanat Girişimciliğinin Desteklenmesi" projesinin NifArt Girişimcilik, İnovasyon günü ve kapanış töreni kapsamında düzenlenen resim sergisinde Ressam Turan Enginoğlu ve Mete Sezgin'in ayrıca Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin eserleri sanatseverlerin beğenisine sunuldu.Keman Sanatçısı Cihan Aşkın ile Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Bölümü sanatçılarının eşlik ettiği Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi Orkestrası ve Çok Sesli Koro konseri eserlerini sundu.Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç.Elif Gülfem Kıstır'ın solistligini yaptığı konser büyük beğeni topladı.

10-12-202210-12-202210-12-202210-12-202210-12-2022

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.