İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzmir İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve ISE World arasında “Şehrini Tanıt Hayaline Uç Projesi” Protokolü İmzalandı

1 Nisan 2017 - 30 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek projenin sonuçları 14 Temmuz 2017 tarihinde açıklanacaktır.
İzmir İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve ISE World arasında “Şehrini Tanıt Hayaline Uç Projesi” Protokolü İmzalandı

"Öğrencilerin, kendi kültürleri hakkındaki farkındalıklarını arttırarak daha bilinçli ve sorumlu gençler olmalarını teşvik etmek, Türkiye’nin tanıtıma katkı sağlamak, sosyal girişimciliklerinin önünü açarak, aktif bireyler olmalarını desteklemek, artık küreselleşen dünyada yabancı dil kullanarak kendini ifade edebilmenin öneminin bilincini aşılamak ve mevcut yurtdışı eğitim olanaklarını tanıtmak’’ amaçlı düzenlenen proje 9, 10, 11 veya 12. sınıfta okuyan tüm lise öğrencilerinin, İzmir’i tanıtan en fazla 3 dakika uzunlukta bir video sunumu üreterek katılabilecekleri bir yarışmadır.

26-04-2017

 

Birinci olan proje grubu ve danışman öğretmenine, tüm masrafları (vize, uçak bileti, sigorta, konaklama, yeme-içme, yerel ulaşım) ISE tarafından karşılanmak üzere 5 günlük Amerika ziyaret programı organize edilecektir. Projelerini Amerika’da ziyaret edilecek liselerde izlettirerek tanıtmaları istenecektir. İlgili ödül 2017 Ekim ayı içerisinde gerçekleştirilecektir. İkinci olan proje grubu ve danışman öğretmene Apple I-Pad Mini hediye edilecektir. Üçüncü olan proje grubu ve danışman öğretmene Apple I-Pod Touch hediye edilecektir.

Fevzipaşa Mh. 452 Sk. No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.