İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'İzmir İçin Bir Fikrim Var' Projesi Tüm Hızıyla Devam Ediyor

'İzmir İçin Bir Fikrim Var' Projesi Tüm Hızıyla Devam Ediyor

İzmir'de tüm öğretmenlerin ve eğitim yöneticilerinin eğitimde farkındalık ortaya koyan eğitim çalışmalarının ve projelerinin dinlendiği 'İzmir İçin Bir Fikrim Var' projesi hız kesmeden devam ediyor.
İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün hayata geçirdiği 'İzmir İçin Bir Fikrim Var' projesi ile öğretmen ve eğitim yöneticilerinin sahada yaptıkları başarılı çalışmalar değerlendiriliyor. İzmir'deki tüm okul ve kurumları kapsayan projeyle; uygulanmış veya öneri niteliğinde olan özgün çalışmalar belirleniyor ve eğitim çalışanları ile paylaşılıyor. Böylece eğitimcilerin kendi aralarında etkileşimleri ve mesleki paylaşımın da artırılması hedefleniyor. Proje İzmir'de eğitimciler tarafından büyük ilgi gördü. İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, proje kapsamında çalışmalarını paylaşan eğitimciler ile bir araya geldi. Çalışmaları dinleyen Yentür, eğitimcilere projenin sürekliliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

15-01-202215-01-202215-01-202215-01-202215-01-2022

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.