İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'İzmir Çocuk' Dergisi Yepyeni İçerikleri ile Yayımlandı

'İzmir Çocuk' Dergisi Yepyeni İçerikleri ile Yayımlandı

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan etkileşimli dijital dergi 'İzmir Çocuk' dergisi yepyeni bir içerikle yayımlandı.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Ramazan Bayramı coşkusuyla bütünleşen ara tatil için, öğrencilerin bayram coşkusunu doyasıya yaşayacağı ve hoşça vakit geçirip kendi dünyalarını keşfetmeye fırsat bulacağı güzel bir sürpriz hazırladı.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi'nin öğrencilere bayram ve ara tatil hediyesi olarak sunduğu 'İzmir Çocuk' ara tatilde çocuklar için unutulmaz bir yol arkadaşı olacak.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, 'Sevgili öğrencilerimiz, ara tatilde derginin sayfaları arasında yapacağı yolculukta; her biri birbirinden eğlenceli, renkli oyunlardan bulmacalara, bilimden teknolojiye, sanattan spora yolculuk yapacak, sanal müzeleri gezecek, kimi zaman dijital oyunlar oynayarak kendileri için özel olarak bestelenen şarkıları dinleyerek sevdikleriyle birlikte keyifli vakit geçirecek.' diyerek tüm çocukların bayramını kutladı.

05-04-202405-04-202405-04-202405-04-202405-04-2024

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.