İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer Yahşi´nin Ortak Sınav Mesajı

26-27 Nisan 2017 çarşamba ve perşembe günü yapılacak olan TEOG İkinci Dönem Ortak Sınavlarında; sınava girecek öğrencilerimize başarılar dileriz.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer Yahşi´nin Ortak Sınav Mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz;

Sizler yarınlarımızın teminatısınız. Birinci dönem olduğu gibi ikinci dönem de bu sınav için çok çalıştınız. Sizler, bizim için çok önemlisiniz, çok değerlisiniz. Bu sınavda da ilk sınavda olduğu gibi sizlerin en iyi performansı göstereceğinize inancımız tamdır.

İnanıyoruz ki, sizler hazırlandığınız bu sınavı en güzel şekilde sonuçlandırarak başarılı olacaksınız. Sizlerden beklentimiz iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, yenilikçiliğe dayalı, araştıran ve sorgulayan, Milli  ve manevi değerlerine bağlı bir insan olmanızdır.

Değerli Velilerimiz;

Çocuklarımız bizim yarınlarımızdır. Çocuklarımızın başarılı olmasında en büyük görev anne ve babaya düşmektedir. Öğrencilerin uzun çalışma maratonu sonunda yaşamlarını şekillendirmek için TEOG Ortak Sınavlarında da başarılı olmaları en büyük dileğimizdir. Siz anne ve babaların doğru tutum ve davranışları onların sınava daha sakin ve huzurlu girmelerini sağlayacaktır. Bundan dolayı bu süreçte siz velilerin bazı konularda daha duyarlı olmaları yararlarına olacaktır.

Kıymetli öğretmenlerimiz;

Öğrencilerimiz bizim yarınlarımız. Öğrencilerimizi bu bilinçle yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.

TEOG İkinci Dönem Ortak Sınavlarına girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum.

      Ömer YAHŞİ
İl Millî Eğitim Müdürü

Fevzipaşa Mh. 452 Sk. No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.