İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Mücahit Yentür'ün Yeni Yıl Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Mücahit Yentür'ün Yeni Yıl Mesajı

Güzel şehrimiz İzmir'de yeni yılı karşılamanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Umutları ve beklentileri beraberinde getiren her yeni yıl, yeni bir başlangıçtır.

 

2021 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken, muhasebemizi yaparak elde ettiğimiz birikim ve tecrübelerle 2022 yılını daha verimli ve başarılı geçirme gayretinde olacağız.

 

Geçtiğimiz yılda sahip olduğumuz bütün imkânları kullanarak gerçekleştirdiğimiz projelerle ve yaptığımız çalışmalarla eğitimi daha nitelikli hale getirmek, tüm öğrencilerimize fırsat ve imkân eşitliği sağlamak için var gücümüzle çalıştık.

 

Covid-19 salgınının tüm olumsuzluklarına rağmen, eğitim kurumlarımız bilimsel, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda ulusal ve uluslararası birçok başarıya imza attı. Nice başarılara fırsat olacak yeni yılda hayallerimizi ve hedeflerimizi bir üst basamağa taşımanın heyecanını yaşıyoruz.

 

Bakanlığımızın stratejileri ve öncelikleri doğrultusunda; evrensel düşünen, sorunlara çözüm üreten, kendini sürekli yenileyip geliştiren bireyler yetiştirme azmimizi sürdürürken, tüm paydaşlarımızla birlik ve dayanışma içerisinde, 2022 yılında İzmir'i eğitimle yükselen örnek şehir haline getirmeyi amaçlıyoruz.

Bu vesileyle; sevgili öğrencilerimizin ve kıymetli velilerinin, fedakâr eğitimcilerimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, 2022 yılının ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ederim.

 


Dr. Murat Mücahit Yentür

İl Milli Eğitim Müdürü

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.