İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Mücahit YENTÜR'ün başkanlığında ilçe milli eğitim müdürleri ile gerçekleştirilen toplantıda 2021-2022 eğitim-öğretim yılı hazırlıkları değerlendirildi
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Mücahit YENTÜR'ün başkanlığında ilçe milli eğitim müdürleri ile gerçekleştirilen toplantıda 2021-2022 eğitim-öğretim yılı hazırlıkları değerlendirildi](/meb_iys_dosyalar/2021_08/28000032_IMG_20210827_235942.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Mücahit YENTÜR'ün başkanlığında ilçe milli eğitim müdürleri ile gerçekleştirilen toplantıda 2021-2022 eğitim-öğretim yılı hazırlıkları değerlendirildi.