İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Mücahit Yentür'ün "Ara Tatil" Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Mücahit Yentür'ün

Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin üstün gayretiyle tamamladığımız sağlıklı ve verimli bir eğitim sürecinden sonra bir ara tatile daha ulaştık. Ara tatil ile öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz, göstermiş oldukları gayretin neticesinde kısa bir soluklanma fırsatı bulacaklardır.

Ara tatil dinlenip yenilenmek, aile içi iletişimi ve birlikteliği kuvvetlendirmek, kendimizi değerlendirip başlayacak olan yeni sürece dinamik şekilde dönebilmek için iyi bir fırsattır. Öğrencilerimizin kendilerine zaman ayırarak kültür, sanat, bilim ve spor etkinlikleriyle nitelikli ve keyifli zaman geçirmeleri, bol bol kitap okumaları bu süreçte çok kıymetlidir. 

Ara tatilden önceki eğitim dönemini geride bırakırken; eğitim öğretim süreci boyunca yaptığımız çalışmaları ve uyguladığımız projeleri gözden geçirecek, muhasebemizi yaparak elde ettiğimiz birikim ve tecrübelerle 2022-2023 eğitim öğretim yılının son çeyreğini daha verimli ve başarılı geçirme gayretinde olacağız.

Eğitim öğretim sürecini başarıyla tamamlayan öğrencilerimizi tebrik eder, tüm öğretmen ve öğrencilerimize iyi tatiller dilerim.

 

Dr. Murat Mücahit Yentür

İl Milli Eğitim Müdürü

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.