İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Mücahit Yentür'ün "Ara Tatil" Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Mücahit Yentür'ün

Güzel İzmir´imizde öğrenci, öğretmen ve eğitim çalışanlarımızla birbirine kenetlenmiş kocaman bir aile olarak sağlıklı ve verimli bir eğitim sürecinden sonra bir ara tatile daha ulaştık.

Ara tatil ile öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz, göstermiş oldukları gayretin neticesinde kısa bir soluklanma,  kendini değerlendirip başlayacak olan yeni sürece dinamik şekilde dönebilme fırsatı bulacaklardır.

Ara tatilde, aile içi iletişimi ve birlikteliği kuvvetlendirmek, kültür, sanat, bilim ve spor etkinlikleriyle nitelikli ve keyifli zaman geçirmek ve bol bol kitap okumak çok kıymetlidir.

Akademik başarılarını milli, manevi ve ahlaki değerlerle yücelten öğrencilerimiz, eğitim öğretim süreci boyunca bölgesel, ulusal ve uluslar arası bir çok başarıya imza attılar.

Öğrencilerimizin ihtiyaç duyduğu her alanda özverili çalışmalarıyla müstesna birer rehber olan meslektaşlarımız; çocuklarımızdaki cevherleri bulup ortaya çıkarmak ve onların ruhlarını bahar ikliminde tutmak için var gücüyle çalıştılar.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, ara tatilden önceki eğitim sürecini geride bırakırken yaptığımız çalışmaları ve uyguladığımız projeleri gözden geçirerek muhasebemizi yapacak; elde ettiğimiz birikim ve tecrübelerle akademik başarıyı sosyal, sportif ve sanatsal başarılar ile taçlandırabilmek için öğrencilerimizin ilgi ve istidatlarına yönelik geniş bir yelpazede planladığımız çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Eğitim öğretim sürecini başarıyla tamamlayan öğrencilerimizi ve destek olan fedakâr ailelerini tebrik eder, tüm öğretmen ve öğrencilerimizin keyifli ve verimli bir ara tatil geçirmesini dilerim.

 

Dr. Murat Mücahit Yentür

İl Milli Eğitim Müdürü

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.