İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Mücahit Yentür'ün "2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Açılış" Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Mücahit Yentür'ün

Güzel İzmir'imizde öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin dinlenip yenilendiği yarıyıl tatilinden sonra okullarımızda eğitime kaldığımız yerden devam edecek olmanın heyecanı içindeyiz.

Evlatlarımızı yaşama hazırlayan fedakâr öğretmenlerimizin gayreti ve bu süreçte her adımda bizleri destekleyen velilerimiz özverisiyle geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin ilimiz ve ülkemiz adına başarılarına yenilerini ekleyeceğine inanıyoruz. Yeni dönemde, bünyemizdeki tüm kurumlarımızla birlikte, öğrencilerimize daha nitelikli bir eğitim ortamı sunmak için çalışmalarımızı sürdürecek, birlik ve beraberliğimizden aldığımız güçle geleceğe emin adımlarla ilerleyeceğiz.

İzmir'in dört bir yanında eğitim gören her çocuğumuzun aynı nitelikte ve kalitede eğitim almasını sağlamak üzere seferberliğimizi sürdürecek; sosyal, kültürel, sanatsal, akademik ve temel ihtiyaçlar konusunda sunduğumuz destekleri 6 Şubat itibariyle başlayacak olan ücretsiz yemek hizmetiyle daha ileri bir boyuta taşıyacağız. Çıktığımız bu yolda her yeni güne heyecan ve azimle başlayacak, bir adım daha öteye gitmek üzere hiç durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.

Eğitim yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize sağlıklı ve başarılı bir eğitim dönemi dilerim.

2022-2023 eğitim öğretim yılı ikinci dönemi hayırlı olsun.

Dr. Murat Mücahit Yentür

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.