İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Mücahit Yentür'ün 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Dönem Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Murat Mücahit Yentür'ün 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Dönem Mesajı

2021-2022 eğitim öğretim yılı birinci dönemini sağlıklı ve başarılı bir şekilde tamamlayan öğrencilerimiz, yarıyıl tatilinde kültürden sanata, spordan doğaya, bilimden manevi değerlerimize uzanan geniş bir yelpazede birbirinden anlamlı ve keyifli etkinliklerle nitelikli zaman geçirdiler.

Güzel İzmir'imizde öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin dinlenip yenilendiği yarıyıl tatilinden sonra okullarımızda yüz yüze eğitime, Covid-19'la ilgili tedbirlere hassasiyetle uyarak kaldığımız yerden devam edecek olmanın heyecanı içindeyiz.

Keşfederek, denemekten vazgeçmeyerek, değişen koşullara hızla uyum sağlayarak çalışmalarını sürdüren öğrencilerimizin, önceki dönemlerde olduğu gibi; bölgesel, ulusal ve uluslararası birçok başarıya imza atacağına inanıyor ve başarı hikâyelerini paylaşacağımız günleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

Kurumlarımızda her alanda sorumluluğu üstüne alıp canla başla çalışan değerli eğitim yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz yarıyıl tatilinde mesleki gelişimlerini arttırmak amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün planladığı birçok hizmet içi eğitime katıldı.

Geride bıraktığımız dönemde evlatlarımızı geleceğe hazırlarken birlik ve beraberlik ruhu ile çalışan yönetici ve öğretmen arkadaşlarımızın hiçbir fedakârlıktan kaçınmadıklarına gururla şahit olduk.

Sürekli değişim ve gelişim içinde olan bilgiyi kültür ve medeniyetimizin değerleriyle yoğurup yapılandıran, ahlaklı ve üretken nesillerin yetişmesi için gayret eden yönetici ve öğretmenlerimize elimizden gelen tüm desteği sağlamaya devam edeceğiz.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak; yeni eğitim döneminde tüm imkânlarımızı seferber etme, eğitim kurumlarımızın işlevselliğini ve verimliliğini arttırarak öğrencilerimize ve öğretmenlerimize nitelikli bir eğitim ortamı sunma gayretimizi sürdüreceğiz.

Eğitimde fark yaratan projelerimizle, yeni döneme dinamik şekilde merhaba derken öğrencilerimizin ilgi ve istidatlarına yönelik geniş bir yelpazede planladığımız çalışmalarımıza yeni dönemde hız vereceğiz.

Öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize sağlık ve başarılar diler, 2021-2022 eğitim öğretim yılı ikinci döneminin herkes için hayırlı olmasını temenni ederim.

Dr. Murat Mücahit Yentür

İl Milli Eğitim Müdürü

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.