İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. Murat Mücahit Yentür'ün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" mesajı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. Murat Mücahit Yentür'ün

15 Temmuz gecesi; ülkemizin bekasını, demokrasimizi, birlik ve beraberliğimizi hedef alarak FETÖ terör örgütü tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan hain darbe girişimi; Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde tek yürek olup sokaklara dökülen aziz milletimizin cesareti, onurlu direnişi ve kahramanlığıyla bertaraf edilmiştir.

Bugün eğitimciler olarak bizlere düşen en önemli görev ülkemizin bekasına, birliğine ve geleceğine kast etmeye cüret edecek tüm hain odaklara ve bölücü terör örgütlerine karşı daima karşı duran, demokrasi kültürünü benimseyen nesiller yetiştirmektir.

 "15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü"nün yedinci yıldönümünde, egemenliğimiz ve demokrasimiz uğruna canlarını feda eden 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimize ve tarih boyunca aynı ortak mukaddes değerler uğruna ülkemizin her karış toprağını kanlarıyla sulayan tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize uzun ömürler diliyorum.

Doç. Dr. Murat Mücahit Yentür

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü

 

 

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.