İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi'nin 'Babalar Günü' Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi'nin 'Babalar Günü' Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi'nin 'Babalar Günü' Mesajı

Hayatımızın her anında varlıklarıyla bizleri onurlandıran, koruyan, kollayan ve her mihnetin karşısında dağ gibi duran ilk kahramanımız babalarımıza selam olsun.

Hoşgörü, sevgi ve şefkatle aile bağlarının güçlenmesine vesile olan, evlatlarını geleceğe güvenle hazırlamak üzere özveriyle gayret gösteren babalarımız, milli ve manevi hasletlerimizin korunması ve nesilden nesle aktarılmasında belirleyici bir rol üstlenmektedir.

Varlığından güç aldığımız, gölgesinde cesaretle kök saldığımız çınarlar, tecrübeleri ile yolumuza ışık tutarken hayatta sağlam adımlar atmamıza vesile olurlar. Ailesi için her türlü fedakârlığı ve sorumluluğu gururla üstlenen, vatan toprağında yüz binlerce ocakta yakılan ateşi, her daim diri ve canlı tutan babalarımızı yalnızca bir gün değil her gün minnetle yâd ediyoruz.

Bu duygularla, başta bu mukaddes vatan için canlarını feda eden şehit babalarımız ve şehitlerimizin kıymetli babalarını rahmet ve şükranla anıyor, hayatını evlatlarına, ailesine ve milletine vakfeden babalarımızın 'Babalar Günü'nü kutluyorum.

                                                                                             

 

                                                                                                                                              Dr. Ömer Yahşi     

İl Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.